SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa Kiralık DairelerBursa Kiralık Daire Merkezi
Ülkemizin tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü Bursa nüfus bakımından da ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olduğu için orada yaşayanlar için bazı durumlarda ikamet edecekleri ev bulma konusunda sıkıntı yaşanmaktadır. Bursa büyümeye ve gelişmeye devam eden bir şehir olduğu için bunun olması kaçınılmazdır.

Zaten bunun farkında olan ve yaşanan konut ihtiyacını karşılamak için art arda yeni konut projeleri ve yaşam alanları inşa edilmektedir. Bu noktada Bursa’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar çok yoğun bir çaba sarf etmektedirler. Yapılan ve projesine başlanan yeni binalar Bursa ilimizde ikamet eden insanlarımızı ev sahibi yapmanın yanında ev satın almaya gücü yetmeyen vatandaşların da ev kiralama yöntemi ile bu problemlerini sona ermesinde büyük katkı sağlamaktadırlar. Bu yapılan veya yapılmakta olan projeler ile Bursa kiralık daire sorununuz ortadan kalkacaktır.

Bursa kiralık daire aynı zamanda uygun fiyata olması gerekmektedir. Uygun olmayan ve çok uçuk paralar istenmemesi gerekir. İnsanları geçici olarak ev sahibi yapılırken onların cepleri de düşünülmeli ve mağdur olmaları engellenmelidir.

Bursa ‘da ikamet edeceksiniz ve kiralık daire arıyorsunuz. Bursa kiralık daire merkezimiz ile oturmak istediğiniz mevki ye göre ve uygun fiyata bunun yanında oturmak istediğiniz dairenin özelliklerini de değerlendirerek size birden fazla seçenek sunmaktayız. Oturduğunuz kiralık dairenin konforu kendi sahibi olduğunuz eviniz gibi olacağını ve geçici olarak oturduğunuz evin sahibi olduğunuz evinizde olması gereken konforu aratmayacağından emin olabilirsinizdir.

Kat Karşılığı Sözleşme
Bursa'da Kiralık Ev

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri